Výroba a montáž

Závesné balkóny

Závesné balkóny tvoria tri základné prvky a to hliníková konštrukcia, bezpečná výplň a kvalitné kotvenie.

Okrem hliníkovej konštrukcie vyrábame taktiež aj nerezové alebo kombinované konštrukcie. Hliníkové konštrukcie majú však bezkonkurenčné vlastnosti a preto tvoria viac ako 90 % našej produkcie.

Povrchovú úpravu realizujeme sami vo vlastných halách najkvalitnejšou a najúčinnejšou technológiou na trhu KOMAXIT - práškovými vypaľovacími farbami podľa vzorkovníka RAL.

Vieme vďaka tomu dokonale zladiť farbu konštrukcie s farbami balkónových výplní alebo novej fasády na budove. Zvoliť si farbu je možné ako pri konštrukciách, tak aj pri balkónových výplniach a to v prípade výplne dibond.

K dispozícii je široká škála farebných odtieňov vzorkovníka RAL.

Závesné balkóny bez medzery

Myslíme nie len na bezpečnosť ale aj pocit a vnímanie klienta. Preto už od roku 2015 montujeme okrem štandardných spôsobov aj závesné balkóny bez medzery.

Balkón je vďaka špeciálnemu kotveniu primontovaný k fasáde bez akýchkoľvek medzier a preto sa v nich cítia pohodlne a bezpečne aj tí, ktorí majú z pobytu na bežnom závesnom balkóne strach.

Montáž

Balkóny nie len kompletne vyrábame, ale aj montujeme.

Montáž sa väčšinou začína  demontovaním starých balkónov a odstrojením budovy od starých konštrukcií. Následne prichádza na rad tím skúsených montážnikov firmy MS KOVO plus, s.r.o. a osadí novú konštrukciu, výplne a doplnky. Až tu je práca považovaná za ukončenú. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis a zotrvanie v kontakte so správcom budov.